Hız Kesiciler
Anasayfa Hizmetler

Hız Kesiciler

Okul,Hastane, Park, Yol, Oyun bahçeleri giriş çıkışları ve site giriş çıkışları genel kullanım alanlarından bazılarıdır. Araçların yavaşlamasını sağlayan hız kesiciler montajı esnasında konulan profilin içerisinden kablo geçişi gibi ihtiyaçları giderebilmektedir. Çok ağır ve süratli vuruntularda kauçuğun esnemesini frenlemesiyle avantaj sağlamaktadır. Üretiminde kullanılan teknikler sayesinde yıpratıcı araç trafiğine dayanıklıdır. Ürünler doğal hava şartlarına (-20°+60°) dayanıklı polimerden üretilmiştir. 
Hız kesiciler fiyat açısından yapılış maddesine göre değişkenlik gösterebilir. Ağır araçların geçtiği yerlerde kullanılan kasislerin ebatları, cinsi ve fiyatları farklıdır. Kauçuk hız kasisinden daha hesaplıdır.

 

 

 

 

Trafikte  yardımcı uygulamalar arasında yer alan hız kesiciler ve kasis boyamaları tecrübeli bir ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kaliteli ve ekonomik hız kesici ihtiyaçlarınız için  0537 849 84 85 numaralarını arayarak veya bilgi@bilgictrafik.com e-mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.